TEXT INZERCE - NELŽOU!!!

Datum: 04.04.2012 | Vložil: Pepíno

Nabízíme pronájem chalupy v srdci  Orlických hor:
Ve stylové horské chalupě U Kožešníků, pro 14 osob. K dispozici čtyři ložnice, velká kuchyň, 2x WC, 2x sprcha, společenská místnost s BTV, DVD, SAT, WIFI, Parkováiště, dřevník – kolárna.

Druhý objekt Dům s apartmány U Kožešníků, pro cca 20 osob. Pronajímáme pět apartmánů, každý po čtyřech lůžkách, možnost i přistýlky. V každém apartmánu je kuchyňský kout, WC, sprchový kout, BTV, mikrovlnka, lednice, rychovarná konvice. V přízemí domu je velká místnost-SAT,BTV,WIFI,bar, chlazení na pivo,myčka nádobí, U domu parkoviště, kolárna.

LÉTO : U objektu velká zahradní trampolína, dřevěné prolézačky, houpačky, dětská skluzavka, zahradní bazén, koš na basket, velké travnaté hřiště vhodné na míčové hry, minifotbal, volejbalový kurt, ruské kuželky. Půjčujeme el. šipky, balony, pálky. Venkovní posezení se slunečníky, zahradní krb, dětský domeček, pískoviště. Okolí jako stvořené na procházky popř. Cyklovýlety.
Přijeďte si užít letní dovolenou nebo pouze víkendy. Vhodné jak pro rodiny s dětmi tak i partu kamarádů. Více na www.ukozesniku.cz

Přidat nový příspěvek