Kniha návštěv

Super dovolená

Datum: 28.01.2018 | Vložil: Vojtěškovi

Jezdíme sem s dětmi a partou každý rok a je to tu prostě bezva. V blízkosti nejméně 4 možnosti kam jet lyžovat a také možnost vyrazit do okolí na běžky. Děti si užili novou hernu a dospělí infrasaunu. Neustále to tu vylepšují. Prostě se zase těšíme na příští rok.

Bezva zimní dovolená

Datum: 25.01.2018 | Vložil: Bretová Iva

Toto ubytování rozhodně všem doporučujeme a to po všech stránkách.
Moc jsme si to užili a předčilo to naše očekávání. Majitelé super, okolí nádherné, sněhu spousty, ubytování bez chyby. Krásná herna pro děti a sauna taky bezva regenerace po lyžování a běžkování, kdy nástup do běžeckých stop je přímo nad chalupou. Nuda nebyla ani minutu. Moc děkujeme a všichni znovu rádi a to možná už v létě dorazíme:-)) Banda z Ústí nad Labem

Úžasná dovolená s rodinami s dětmi, koňmi a psy všech možných velikostí :-)

Datum: 24.07.2014 | Vložil: Julie Pařízková a spol.

Dlouho jsme hledali dovolenou, kam bychom mohli jet všichni společně i se všemi našimi čtyřnohými miláčky.

A u Vás jsme našli všechno!!!

Bylo nás celkem 18 a u Vás jsme měli úžasné ubytování, vstřícné jednání, nic nebyl problém zařídit.

Výlety do okolí se líbily všem účastníkům zájezdu, včetně koní, kteří si to v terénu náležitě užívali. A na chalupě - žádný stres, dostatek jídla a pití (pro koníky vody a sena a hlavně možnost pastvy v kopcích) - prostě paráda.

PŘÍŠTÍ ROK JSME U VÁS ZNOVU A ALESPOŇ NA 14 DNÍ :-).
Všem koňákům i jiným budeme jenom doporučovat.

Děkujeme za překrásnou dovolenou.

uzasne

Datum: 29.07.2013 | Vložil: Gabina Prokesova

naprosto dokonala dovolena.doporucuju pro rodiny s malymi detmi.Nejvetsi pochvala panu Kozesnikovi.ve vsem vyhovi a pomuze

Spokojenost

Datum: 24.06.2013 | Vložil: Plzeňáci

Doporučujeme všem rodinám s dětmi. Na zahradě jsou prolézačky, bazén, trampolína a plno hraček. Majitelé jsou příjemní, ubytování pěkné. Byli jsme naprosto spokojeni.

Babí léto U Kožešníků :-)

Datum: 17.09.2012 | Vložil: Gabriela Priesolová

Děkujeme za krásný pobyt na vaší chalupě, děti i my dospěláci jsme si to u vás užili plnými doušky, hlavně ovečky byly v kurzu :-). Všem můžeme doporučit !!!! Děkujeme :-)

Pěkný pobyt

Datum: 18.08.2012 | Vložil: Olga Stimson

Příjemně strávený týden v horském prostředí, děti si užily zahrady a pěkně vybaveného hřiště, přátelský a vstřícný pan majitel a sympatičtí sousedé = ovečky z jedné a kravičky z druhé strany. Prima výlety v okolí. Děkujeme!!

Pochvala

Datum: 26.06.2012 | Vložil: P. Kačerová

Petra Kačerová My vás můžeme jen a jen doporučit, bylo u vás báječně!!!!! Díky moc a hodně spokojených klientů!!!!

TEXT INZERCE - NELŽOU!!!

Datum: 04.04.2012 | Vložil: Pepíno

Nabízíme pronájem chalupy v srdci  Orlických hor:
Ve stylové horské chalupě U Kožešníků, pro 14 osob. K dispozici čtyři ložnice, velká kuchyň, 2x WC, 2x sprcha, společenská místnost s BTV, DVD, SAT, WIFI, Parkováiště, dřevník – kolárna.

Druhý objekt Dům s apartmány U Kožešníků, pro cca 20 osob. Pronajímáme pět apartmánů, každý po čtyřech lůžkách, možnost i přistýlky. V každém apartmánu je kuchyňský kout, WC, sprchový kout, BTV, mikrovlnka, lednice, rychovarná konvice. V přízemí domu je velká místnost-SAT,BTV,WIFI,bar, chlazení na pivo,myčka nádobí, U domu parkoviště, kolárna.

LÉTO : U objektu velká zahradní trampolína, dřevěné prolézačky, houpačky, dětská skluzavka, zahradní bazén, koš na basket, velké travnaté hřiště vhodné na míčové hry, minifotbal, volejbalový kurt, ruské kuželky. Půjčujeme el. šipky, balony, pálky. Venkovní posezení se slunečníky, zahradní krb, dětský domeček, pískoviště. Okolí jako stvořené na procházky popř. Cyklovýlety.
Přijeďte si užít letní dovolenou nebo pouze víkendy. Vhodné jak pro rodiny s dětmi tak i partu kamarádů. Více na www.ukozesniku.cz

Super dovolená

Datum: 26.02.2012 | Vložil: Maťo

Moc se nám u Vás líbí. Jezdíme k Vám v létě i v zimě a vždycky jsme moc spokojení. Najdeme si tu zábavu jak v pěkném, tak i nepěkném počasí. Navíc pokaždé nás překvapí něco nového. Dělejte to takhle dál. Těšíme se zase na Vás:-)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek