Kniha návštěv

Test, just a test

Datum: 19.10.2019 | Vložil: XRumerTest

Hello. And Bye.

Zimni pobyt

Datum: 03.02.2019 | Vložil: Pavel Svačinka

Měli jsme na pár dní pronajatou chalupu U Kožešníķů a přesně to splnilo naše očekávání. Krásné čisté ložnice, velká společenská místnost a v okolí i v místě rodinné sjezdovky. A navíc 200 metrů od ubytování hezká hospůdka.

Skvělé místo na dovolenou

Datum: 28.01.2019 | Vložil: Čumáček

Na chalupě trávíme každoročně zimní rodinnou dovolenou. Jsme nadmíru spokojeni. Pro děti mnoho možností, jak se uvnitř zabavit (pinec, herna, hračky). V blízkém okolí plno lyžařských areálů. Pan domácí je vstřícný, při jednodenním výpadku elektriky se snažil všemi dostupnými prostředky situaci zachránit :) Těšíme se již na příští rok.

Super dovolená

Datum: 28.01.2018 | Vložil: Vojtěškovi

Jezdíme sem s dětmi a partou každý rok a je to tu prostě bezva. V blízkosti nejméně 4 možnosti kam jet lyžovat a také možnost vyrazit do okolí na běžky. Děti si užili novou hernu a dospělí infrasaunu. Neustále to tu vylepšují. Prostě se zase těšíme na příští rok.

Bezva zimní dovolená

Datum: 25.01.2018 | Vložil: Bretová Iva

Toto ubytování rozhodně všem doporučujeme a to po všech stránkách.
Moc jsme si to užili a předčilo to naše očekávání. Majitelé super, okolí nádherné, sněhu spousty, ubytování bez chyby. Krásná herna pro děti a sauna taky bezva regenerace po lyžování a běžkování, kdy nástup do běžeckých stop je přímo nad chalupou. Nuda nebyla ani minutu. Moc děkujeme a všichni znovu rádi a to možná už v létě dorazíme:-)) Banda z Ústí nad Labem

Úžasná dovolená s rodinami s dětmi, koňmi a psy všech možných velikostí :-)

Datum: 24.07.2014 | Vložil: Julie Pařízková a spol.

Dlouho jsme hledali dovolenou, kam bychom mohli jet všichni společně i se všemi našimi čtyřnohými miláčky.

A u Vás jsme našli všechno!!!

Bylo nás celkem 18 a u Vás jsme měli úžasné ubytování, vstřícné jednání, nic nebyl problém zařídit.

Výlety do okolí se líbily všem účastníkům zájezdu, včetně koní, kteří si to v terénu náležitě užívali. A na chalupě - žádný stres, dostatek jídla a pití (pro koníky vody a sena a hlavně možnost pastvy v kopcích) - prostě paráda.

PŘÍŠTÍ ROK JSME U VÁS ZNOVU A ALESPOŇ NA 14 DNÍ :-).
Všem koňákům i jiným budeme jenom doporučovat.

Děkujeme za překrásnou dovolenou.

uzasne

Datum: 29.07.2013 | Vložil: Gabina Prokesova

naprosto dokonala dovolena.doporucuju pro rodiny s malymi detmi.Nejvetsi pochvala panu Kozesnikovi.ve vsem vyhovi a pomuze

Spokojenost

Datum: 24.06.2013 | Vložil: Plzeňáci

Doporučujeme všem rodinám s dětmi. Na zahradě jsou prolézačky, bazén, trampolína a plno hraček. Majitelé jsou příjemní, ubytování pěkné. Byli jsme naprosto spokojeni.

Babí léto U Kožešníků :-)

Datum: 17.09.2012 | Vložil: Gabriela Priesolová

Děkujeme za krásný pobyt na vaší chalupě, děti i my dospěláci jsme si to u vás užili plnými doušky, hlavně ovečky byly v kurzu :-). Všem můžeme doporučit !!!! Děkujeme :-)

Pěkný pobyt

Datum: 18.08.2012 | Vložil: Olga Stimson

Příjemně strávený týden v horském prostředí, děti si užily zahrady a pěkně vybaveného hřiště, přátelský a vstřícný pan majitel a sympatičtí sousedé = ovečky z jedné a kravičky z druhé strany. Prima výlety v okolí. Děkujeme!!

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek