Kniha návštěv

uzasne

Datum: 29.07.2013 | Vložil: Gabina Prokesova

naprosto dokonala dovolena.doporucuju pro rodiny s malymi detmi.Nejvetsi pochvala panu Kozesnikovi.ve vsem vyhovi a pomuze

Spokojenost

Datum: 24.06.2013 | Vložil: Plzeňáci

Doporučujeme všem rodinám s dětmi. Na zahradě jsou prolézačky, bazén, trampolína a plno hraček. Majitelé jsou příjemní, ubytování pěkné. Byli jsme naprosto spokojeni.

Babí léto U Kožešníků :-)

Datum: 17.09.2012 | Vložil: Gabriela Priesolová

Děkujeme za krásný pobyt na vaší chalupě, děti i my dospěláci jsme si to u vás užili plnými doušky, hlavně ovečky byly v kurzu :-). Všem můžeme doporučit !!!! Děkujeme :-)

Pěkný pobyt

Datum: 18.08.2012 | Vložil: Olga Stimson

Příjemně strávený týden v horském prostředí, děti si užily zahrady a pěkně vybaveného hřiště, přátelský a vstřícný pan majitel a sympatičtí sousedé = ovečky z jedné a kravičky z druhé strany. Prima výlety v okolí. Děkujeme!!

Pochvala

Datum: 26.06.2012 | Vložil: P. Kačerová

Petra Kačerová My vás můžeme jen a jen doporučit, bylo u vás báječně!!!!! Díky moc a hodně spokojených klientů!!!!

TEXT INZERCE - NELŽOU!!!

Datum: 04.04.2012 | Vložil: Pepíno

Nabízíme pronájem chalupy v srdci  Orlických hor:
Ve stylové horské chalupě U Kožešníků, pro 14 osob. K dispozici čtyři ložnice, velká kuchyň, 2x WC, 2x sprcha, společenská místnost s BTV, DVD, SAT, WIFI, Parkováiště, dřevník – kolárna.

Druhý objekt Dům s apartmány U Kožešníků, pro cca 20 osob. Pronajímáme pět apartmánů, každý po čtyřech lůžkách, možnost i přistýlky. V každém apartmánu je kuchyňský kout, WC, sprchový kout, BTV, mikrovlnka, lednice, rychovarná konvice. V přízemí domu je velká místnost-SAT,BTV,WIFI,bar, chlazení na pivo,myčka nádobí, U domu parkoviště, kolárna.

LÉTO : U objektu velká zahradní trampolína, dřevěné prolézačky, houpačky, dětská skluzavka, zahradní bazén, koš na basket, velké travnaté hřiště vhodné na míčové hry, minifotbal, volejbalový kurt, ruské kuželky. Půjčujeme el. šipky, balony, pálky. Venkovní posezení se slunečníky, zahradní krb, dětský domeček, pískoviště. Okolí jako stvořené na procházky popř. Cyklovýlety.
Přijeďte si užít letní dovolenou nebo pouze víkendy. Vhodné jak pro rodiny s dětmi tak i partu kamarádů. Více na www.ukozesniku.cz

Super dovolená

Datum: 26.02.2012 | Vložil: Maťo

Moc se nám u Vás líbí. Jezdíme k Vám v létě i v zimě a vždycky jsme moc spokojení. Najdeme si tu zábavu jak v pěkném, tak i nepěkném počasí. Navíc pokaždé nás překvapí něco nového. Dělejte to takhle dál. Těšíme se zase na Vás:-)

Krásná dovolená

Datum: 02.02.2011 | Vložil: Radka Demlová

Krásná dovolená s dětmi, byli jsme u Vás jak v létě tak i v zimě a prostě super.

Vřele doporučuji všem

Datum: 29.02.2012 | Vložil: Petr Novák

Moc se nám u vás líbilo - příjemné ubytování, rádi zase přijedeme. Jen tak dál. Děkujeme.
Novákovi a spol.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek