Horská chalupa U Kožešníků

Nabízíme ubytování ve stylové horské chalupě, 16 lůžek (čtyři pokoje: 1 x třílůžkový, 3x čtyřlůžkový a možnost přistýlky), velká plně vybavená kuchyň (sporák se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, rychlovarná konvice, 2 x lednička, toustovač), 2 x WC, 2 x sprchový kout, velká společenská místnost s LCD-TV, SAT. Novinka pro zimní sezónu 2018/2019 je dokončená částečná rekonstrukce objektu. Nová střecha, štíty, dřevěná pergola, sprchové kouty. V podkroví chalupy nově zrekonstruované pokoje (nové postele, stolky, skříňky, koberec). Ve společenské místnosti krb. Dřevěné venkovní posezení pod pergolou, zahradní krb s udírnou, zahradní bazén, houpačky, volejbalové hřiště, dětský zahradní domek, zahradní trampolína, ruské kuželky. K zapůjčení jsou míče, pálky, terč na elektrické šipky. Vedle chalupy, na pozemku Domu s apartmány, se nachází další velké travnaté hřiště s  prolézačkami, houpačkami, velkou trampolínou, pískovištěm, skluzavkou. Parkování u chalupy. V létě k dispozici kolárna, v zimě lyžárna. Hostům poskytujeme ložní prádlo zdarma.

Chalupu pronajímáme celou, vhodné pro více rodin s dětmi, velkou rodinu nebo partu kamarádů, kteří nezkazí žádnou zábavu. Vhodné pro partu seniorů, kteří zde mohou prožít pohodovou dovolenou. Ideální pro milovníky cykloturistiky i pěší turistiky.

 

Dům s  apartmány U Kožešníků

Nabízíme ubytování v domě s apartmány, 5 apartmánů po 4 lůžkách, možnost i 5 x přistýlka. Novinka pro zimní sezónu 2017/2018 je nová dětská herna s veškerým vybavením a infrasauna. Každý pokoj má své sociální zařízení spolu se sprchou, samostatný kuchyňský kout, lednici, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici. Pokoje jsou v prvním patře domu. V přízemí domu je velká společenská místnost s LCD-TV, SAT, DVD, CD, rádio, internet, mini bar (alko a nealko nápoje) a krb. Stáčecí zařízení na pivo, chlazení. Zájemcům zajistíme nákup sudového piva. U společenské místnosti větší kuchyň se sporákem se sklokeramickou deskou + trouba. K dispozici jsou stolní společenské hry, knihovna. Vedle domu se nachází velké travnaté hřiště s dřevěnými prolézačkami, houpačkami, pískovištěm, brankami na fotbal, košem na basket, ruské kuželky, velký zahradní bazén, velká dětská trampolína, venkovní stůl pro ping pong. U domu také venkovní posezení jak pod dřevěnou pergolou tak i pod slunečníky a zahradním krbem s udírnou. K zapůjčení jsou míče, pálky, terč na elektrické šipky. Parkování u domu. V létě k dispozici kolárna, v zimě lyžárna. Našim hostům poskytujeme ložní prádlo zdarma.

Apartmány pronajímáme všechny najednou pro velkou skupinu, případně jednotlivě. Vhodné i pro firemní akce, pro partu kamárádů i pro partu seniorů, kteří zde mohou prožít pohodovou dovolenou. Ideální pro milovníky cykloturistiky i pěší turistiky.